Security Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.363 kg |
| Shipping Box Width | 38 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01505 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.36 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Dimensions | 38 x 33 x 12cm |
| Category Code | ICA |


