Security Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 5.97 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01722 cubm |
| Unit Gross Weight | 5.97 kg |
| Unit Net Weight | 1.3 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 330 x 405 x 110 mm |
| Category Code | ICA |


