Keypads
Technical info of the product
| Manufacturer: | AJAX | Weight: | 0.267kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.339 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000825 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.339 kg |
| Unit Net Weight | 0.267 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 165 × 113 × 20 mm |
| Category Code | SKP |


