Keypads
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.16kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001221 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.16 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 120 x 92 x 14 mm |
| Category Code | SKP |


