Keypads
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.246kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.266 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000585 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.266 kg |
| Unit Net Weight | 0.246 kg |
| Dimensions | enclosure: 139 x 124 x 22 mm |
| Category Code | SKP |


