Keypads
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.237kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.362 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001103 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.362 kg |
| Unit Net Weight | 0.237 kg |
| Dimensions | 47 x 158 x 24 mm |
| Category Code | SKP |


