Detectors
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.029kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.088 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00018 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.088 kg |
| Unit Net Weight | 0.029 kg |
| Colour | White |
| Power supply requirements | Battery: CR123A battery, 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


