Detectors
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.118 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004225 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.118 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Dimensions | 63 x 96 x 48 mm |
| Detector Type | Motion |
| Category Code | MDE |


