Detectors
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.108kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.149 kg |
| Shipping Box Width | 6.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005336 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.149 kg |
| Unit Net Weight | 0.108 kg |
| Dimensions | 63 x 96 x 49 mm |
| Current drain | 20 mA |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Detection technology | PIR |
| Category Code | MDE |


