Detectors
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.063kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.081 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000441 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.081 kg |
| Unit Net Weight | 0.063 kg |
| Dimensions | 97 x 36 mm |
| Detector Type | Gas |
| Category Code | MDE |


