Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | AJAX | Weight: | 0.351kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.575 kg |
| Shipping Box Width | 19.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001657 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.575 kg |
| Unit Net Weight | 0.351 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 163 × 163 × 36 mm |
| Category Code | CNP |


