Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 33 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.5 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01416 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.5 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Dimensions | 192 x 106x5.5 mm |
| Category Code | CNP |


