Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.32kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.491 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002313 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.491 kg |
| Unit Net Weight | 0.32 kg |
| Dimensions | 264 x 134 mm |
| Category Code | CNP |


