Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.424 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009315 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.42 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Category Code | CNP |


