Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.441 kg |
| Shipping Box Width | 27.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009792 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.44 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Max. number of zones | 32 |
| Category Code | CNP |


