Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | AJAX | Weight: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.02 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006234 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | CNP |


