Control Panels
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.015 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006174 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | CNP |


