Additional Modules
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002625 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Category Code | ADM |


