Additional Modules
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.222kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.3 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001102 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.3 kg |
| Unit Net Weight | 0.222 kg |
| Dimensions | Enclosure dimensions 126 x 158 x 32 mm; Board dimensions 103 x 139 mm |
| Category Code | ADM |


