Additional Modules
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.125 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006311 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.125 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Category Code | ADM |


