Door Controllers
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.002kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.027 kg |
| Shipping Box Width | 1 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.4e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.027 kg |
| Unit Net Weight | 0.002 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 86 × 54 × 0.8 mm |
| Category Code | CRL |


