Door Controllers
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.641 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00186 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.641 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 110 x 85 x 26mm |
| Operating temperature range | -30°C~60°C |
| Power supply requirements | 9-15VDC/100mA |
| Category Code | CRL |


