Door Controllers
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.28 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008925 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | Black |
| Operating temperature range | -40°C to +60°C |
| Category Code | CRL |


