NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.081kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.43 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01002 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.43 kg |
| Unit Net Weight | 0.081 kg |
| Dimensions | 260 mm × 232.5 mm × 50.3 mm |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | 12 V DC, 2 A |
| SATA | Yes |
| Desktop/pedestal | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 8 |
| Category Code | NVR |


