NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.1 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01354 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.1 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Power consumption | 25.5 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| SATA 3.0 | Yes |
| PoE ports | 8 |
| Number of Channels | 8 |
| Category Code | NVR |


