NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.743 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01006 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.74 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Dimensions | 270 mm × 206.5 mm × 47.5 mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Operating temperature range | –10 °C to +50 °C |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| SATA 3.0 | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| PoE ports | 8 |
| Alarm In | 1 |
| Number of Channels | 8 |
| Category Code | NVR |


