NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.072 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009139 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.45 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 204.6 mm × 206.4 mm × 48.1 mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| USB 2.0 | 2 |
| Operating temperature range | –10 °C to +50 °C |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Embedded |
| Power supply requirements | 12 V DC, 2 A |
| SATA 3.0 | Yes |
| RCA | 2 |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


