NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.86kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.89 kg |
| Shipping Box Width | 11.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01349 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.89 kg |
| Unit Net Weight | 0.86 kg |
| Dimensions | 260 mm × 232.3 mm × 50.3 mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| SATA 3.0 | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


