NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.42 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008541 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.42 kg |
| Category Code | NVR |


