NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.373 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00954 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.45 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 204.6×204.6×45.6mm |
| Power consumption | 5.3 Watts |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -10°C ~ +55°C |
| CPU | Dual-core embedded processor |
| Power supply requirements | DC48V/1.25A |
| Number of drives/bays | 1 |
| Rack 1U | Yes |
| PoE ports | 4 |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


