NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 1.51kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 36.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.7 kg |
| Shipping Box Width | 14.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02235 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.7 kg |
| Category Code | NVR |


