NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.81kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.42 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009639 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.42 kg |
| Unit Net Weight | 0.81 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 260 mm × 232.5 mm × 50.3 mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Embedded |
| Power supply requirements | 12V DC, 2A |
| SATA 3.0 | Yes |
| RCA | 2 |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 16 |
| Number of HDD | 1 |
| Category Code | NVR |


