NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.1 kg |
| Shipping Box Width | 9.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00912 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.1 kg |
| Category Code | NVR |


