NVR
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 2.63kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 42 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.9 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03213 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.9 kg |
| Unit Net Weight | 2.63 kg |
| Dimensions | 375 mm × 327.4 mm × 53.8 mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | 100 V–240 V, 47 |
| SATA 3.0 | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| PoE ports | 16 |
| Number of Channels | 16 |
| Category Code | NVR |


