IP Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | AXIS | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.566 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006665 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.57 kg |
| Category Code | FNC |


