IP Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001331 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Category Code | FNC |


