IP Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Unit Brutto Volume | 0.002062 cubm |
|---|---|
| Unit Gross Weight | 0.536 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Power supply requirements | POE or DC 12V |
| Camera design | Other |
| Power options | 12V/PoE |
| Network Camera Type | Fixed Dome |
| Category Code | FNC |


