IP Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 3.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 7.1 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02907 cubm |
| Unit Gross Weight | 7.1 kg |
| Unit Net Weight | 3.5 kg |
| Dimensions | Φ186 mm x 309 mm |
| Power consumption | 13 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Electronic Shutter Speed | 1/1s~1/300,000s |
| Power supply requirements | AC24V/3A(±10%), PoE+(802.3at) |
| Environment | Outdoor |
| Alarm In | 2 |
| Alarm Out | 1 |
| Effective pixels | 1920(H) x 1080(V) |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | PTZ |
| Category Code | FNC |


