Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | GENWAY | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Product Type | Accessory |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 15.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009068 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| RJ45 | 1 |
| USB 1.1 | 1 |
| Category Code | IPC |


