Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | GENWAY | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 1.23 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001684 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.062 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Category Code | IPC |


