Doorphone Systems
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.54kg |
|---|
| Unit Brutto Volume | 0.00574 cubm |
|---|---|
| Unit Gross Weight | 2 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| Dimensions | 134.6 mm × 189.6 mm × 26.0 mm |
| Power supply requirements | PoE or 12V DC 1A |
| Alarm In | 6 |
| Alarm Out | 1 |
| Category Code | DEV |


