Doorphone Systems
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.33kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003024 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Unit Net Weight | 0.33 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 190mmx100mmx54mm |
| Category Code | DEV |


