Doorphone Systems
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.75kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.805 kg |
| Shipping Box Width | 15.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002441 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.805 kg |
| Unit Net Weight | 0.75 kg |
| Dimensions | 193 x 115 x 57mm |
| Operating temperature range | -40°C – 55°C |
| Category Code | DEV |


