Doorphone Systems
Technical info of the product
| Manufacturer: | EUFY | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.324 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00135 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.324 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | White |
| Category Code | DEV |


