Doorphone Systems
Technical info of the product
| Manufacturer: | 2N | Weight: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001323 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Colour | White |
| Category Code | DEV |


