Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.466 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00903 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.5 kg |
| Unit Net Weight | 1.3 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | LJ3500/3550 |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Category Code | SLJ |


