Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.9 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008569 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.9 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | HP Color LaserJet 2600n series |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2000 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


