Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.508 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01075 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.51 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Fits Models | LASERJET CP3505, 3800 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 6000 pages |
| Category Code | SLJ |


