Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.858 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004818 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.858 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | LaserJet Pro M452dn, M452dw, M452nw, MFP M477fdn, MFP M477fdw, MFP M477fnw |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 6500 pages |
| Category Code | SLJ |


