Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.761 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.761 kg |
| Unit Net Weight | 0.6 kg |
| Fits Models | M251/LJ200 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1800 pages |
| Category Code | SLJ |


